Moravský rybářský svaz, z.s. 

Pobočný spolek Ratíškovice

Nové webové stránky

Vítejte na nových webových stránkách PS MRS Ratíškovice. Nové stránky budou sloužit jako hlavní komunikační kanál mezi výborem spolku a členskou základnou.Věříme, že zde naleznete všechny potřebné informace o činnosti výboru a dění ve spolku.


Na úvodní stránce "aktuality" budou stručnou formou zobrazena upozornění na aktuální akce jako jsou termíny rybářských závodů, termíny výdeje povolenek, termín výroční členské schůze, termíny brigád a upozornění na novinky přidané na stránky. Tyto stručné informace budou živě propojeny s detailními informacemi umístěnými na specializovaných stránkách věnovaných daným tématům (brigády, povolenky, rybářský kroužek, informace atd..). Modré písmo znamená, že jde o živé propojení na jiné stránky, weby, zákony apod...


Na některých stránkách ještě pracuji. Můžete se například těšit na historické fotografie z výstavby rybářské bašty a "starého" hliníka.


U některých článků bude připojena diskuze k danému tématu. Vyzkoušet si to můžete například na této stránce dole.


Případné náměty můžete poslat na e-mail: antonin_stastny@centrum.cz nebo napsat níže do diskuze k novým stránkám.

          

Dr. Antonín Šťastný

administrátor webu

Diskuze


Diskuze využívá systém Disqus, jehož rozhraní zatím není bohužel přeloženo do češtiny. Nicméně,  vložení příspěvků není nic složitého. Službu lze propojit například s Facebookem a hlásit se přes účet Facebooku nebo lze příspěvek odelat jako host bez registrace anonymně. Anonymní příspěvky budou vzhledem ke špatným zkušenostem s diskuzí na starých stránkách zobrazeny až po přečtení odministrátorem. Pro diskutování si můžete také zaregistrovat účet přímo u Disqus a ten používat pro přihlášení. Přihlásit se lze také přes google. Vyberte si co vám vyhovuje. Diskuze je jen k výše uvedenému tématu. Příspěvky nevztahující se k tématu budou odstraněny.